►►►►Pravidla BLOGU◄◄◄◄
►►Reklamy pouze SEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!◄◄
 
Adminka : 
 
INFO
►►Nekopíruj bez zdroje ↓ !!!◄◄
►►Přihláška do Affs◄◄
 
►Zeptejte se ZDE
 
►Hlasuj o nejlepší seriál ZDE
Hlasuj o nejlepší šaty ZDE

www.kanireta.blog.cz
www.tynin-blog.blogspot.cz
 http://i19.tinypic.com/6o11jdg.gif  http://emo-hannah.blog.cz/ hmm.gif image by Salisko http://emo-hannah.blog.cz/ http://emo-hannah.blog.cz/ haha.gif image by Salisko 
 

Duben 2012

Výlet vlakem do Luhačovic :)

29. dubna 2012 v 18:32 | kira |  My Diary ♥
Dne 28.4. jsme se s mamkou vydaly na vlakové nádraží a vyjely do Luhačovic.Cesta trvala 1 hodinu a čtvrt.
Jely jsme tam kvůli mně-chtěla jsem nějaký talisman a vybrala jsem si Triquetru.

Triquetra - Toto je základní keltský trojitý uzel, nesoucí všechny významy čísla 3. Podle učení starých druidů má svět tři úrovně: střední, pozemský svět lidí, dolní, neboli Jiný svět, ve kterém žijí duše našich zemřelých předků, a horní, duchovní svět dokonalých bytostí. Tři smyčky představují tři životní období Bohyně: panna, matka, moudrá stařena. Jinou trojicí je zrození, život a smrt, atd. Zauzlená linie bez konce a začátku symbolizuje provázanost a věčnost každé z těchto trojic a také těžkosti, jejichž překonáváním získáváme moudrost. Amulet poskytuje ochranu na cestě životem.
Víte,proč jsem si ji vybrala ? Tento znak-Triquetru mají i Čarodějky-televizní seriál CHARMED.A ja tento seriál zbožňuji !!

Na tyto věci věřím; věřím v čarodějky,kouzla a různé takové věci...
Tak jsme se pak ještě procházely po Luhačkách a pak jsme šly na oběd do naší oblíbené restaurace Vltava.Já jsem si dala kuřecí řízek s hranolkama,protože ho mám moc ráda.
Jak jsme doobědvaly,ještě jsme chodily po různých obchodech a nakupovaly.Samozřejmě jsme nezapoměly ani na lázeňské oplatky.Mňam,mňam...

Jediný problém byl,že bylo strašné vedro !!! Takže jsem si i přes mou velikou rýmu musela vzít něco lehčího na sebe.
Ale den jsme si užily S vyplazeným jazykem

Zase rýma...

27. dubna 2012 v 16:06 | kira |  My Diary ♥
Ode dne 26.4. mám po dlouhé době zase rýmu.Pořád jen smrkám a už mě to vůbec nebaví a hlavně štve !!!
To bych radši kašlala,než měla stále ucpaný nosKřičící
Doufám,že se brzy uzdravím...Mrkající
..........Hepčíííííííííííí.........

3.SB

27. dubna 2012 v 15:52 | kira |  Affs
Dne 27.4. mám nového Affíka...Usmívající se
-jj ráda si tě přidám,díky,že ses ke mně přidala :)

Den 25.4.

26. dubna 2012 v 18:48 | kira |  My Diary ♥
Je den 25.4. a ve všech supermarketech a hypermarketech se rozjela nová soutěž Hrátky se zvířátky

SBÍREJ ZVÍŘÁTKA Z ČESKÝCH ZOO

Akční agenti mají opět napilno, prodejny Albert totiž přišla navštívit zvířátka z českých zoo. Přijď se o nich dozvědět něco víc nebo si je dokonce pohladit díky kartičkám se zajímavostmi a speciálními efekty, které nyní dostaneš ke každému nákupu nad 200 Kč!

Kartičky se zvířátky z českých zoo

Shanti, Kuba nebo třeba Eberhardt, to vše jsou jména zvířecích celebrit z českých zoologických zahrad, se kterými se můžeš setkat na kartičkách z prodejen Albert. A nejen to! Díky speciálním efektům je můžeš vnímat téměř všemi smysly!

Album plné zábavy a poučení

Album Hrátky se zvířátky je nezbytnou výbavou každého zapáleného znalce zvířátek z českých zoo. Kromě podrobných informací o českých zoologických zahradách a dalších zajímavých informací o zvířecích celebritách v něm totiž najdeš i spoustu zábavných her.
Album Hrátky se zvířátky pořídíš ve všech prodejnách Albert za jednotnou cenu 39 Kč. Najdeš ho ve speciálním stojanu a určitě nebudeš muset hledat dlouho - stačí jít po stopách, které ti zvířátka zanechala na podlaze.
Protože s přípravou alba pomáhali chovatelé zvířecích celebrit stejně jako s kartičkami, najdeš i v něm spoustu zajímavých a překvapivých informací o českých zoologických zahradách a jejich obyvatelích, které skvěle doplňují informace na kartičkách a žádný znalec si je určitě nemůže nechat ujít.
Kromě toho, že tě album hodně naučí o světě zvířátek, tě také zabaví a pobaví. Obsahuje totiž spoustu zvířecích her, úkolů, hádanek a rébusů, které procvičí tvůj postřeh a soustředění. To aby sis užil opravdové Hrátky se zvířátky.


A taky je tu soutěž o rodinné vstupné do zoo

Zdroj: www.albert.cz

Dnes,26.4. už mám 10 kartiček a samozřejmě i album.
Sbíráte taky kartičky??

A dne 24.4. jsem si koupila nové ABC a tam byl model na slepení-Chupa Chuck.
Už ho mám dnes skoro slepeného.Chybí mi jen nožičky...
Tady je CHUCK.
Líbí se vám Chuck ??

Návštěvnost blogu za minulý týden

25. dubna 2012 v 20:10 | kira |  Blog
Navstevnost za minuly tyden (12.3. 2012 - 18.3. 2012) je:
Pondeli: 3
Utery: 4
Streda: 10
Ctvrtek: 6
Patek: 3
Sobota: 4
Nedele: 3

Celkem: 33

Díky za ty čísla !!!Usmívající se


Téma-Minulost

25. dubna 2012 v 20:08 | kira |  Témata blogu
Minulost je nějaká doba,co byla již dřív Usmívající se
Jednou jsem si v nějakém časopise dělala tes a tam my vyšlo,že v minulém životě jsem byla Zlá královna,či co .
Dnes mi zase v testu na FCB vyšlo,že jsem byla Voják rakouskouherské armády,což mě tedy velice rozesmálo :D


Školní den bez učení...

21. dubna 2012 v 15:27 | kira |  My Diary ♥
Blýžil se den 20.4.2012 a my všichni věděli,že v neděli,22.4. je Den Země.Ale protože v neděli škola není,Den Země jsme měli oslavit v pátek.
Den začal,jako každý jiný.Ráno jsem ale musela vstávat brzy,protože jsme měli třídnickou hodinu na 7:10h.Tak jsem se po 3/4 na 7 vyšla z domu.Na třídnickou hodinu jsme museli přijít všichni,protože jsme řešili náš NEJHORŠÍ PRŮMĚR známek na škole ! V prvním pololetí v naší třídě bylo 23 čtverek a teď,v 2. pololetí (3.čtvrtletí) je to 43 čtverek a JEDNA čistá pětka.
13 žáků z naší třídy má 4-5 z matiky a bohužel jeden žák má z matiky čistou pětku.Já k nim ale naštěstí nepatřím,k tomu mám ještě daleko... Usmívající se

Na PRVNÍ HODINU jsme si měli přinést nějaké materiály na projekt,který se jmenuje ČÍM MÉNĚ,TÍM VÍCE.Tak jsme se tedy rozdělili do 4 skupinek,shromáždili svoje materiály na projekt a ten projekt začali dělat.
DRUHOU HODINU jsme se odebrali do učebny Volby povolání,kde se konala beseda Koně a příroda.Přišla nějaká paní od koní z vedlejší vesnice a povídala nám něco o koních.Věděli jste například,že první kůň byl velký 0,4 m ? Já ne...
TŘETÍ HODINU jsme šli za školu,protože v parku byla Ekologická soutěž.Byly 4 stanoviště,kdy byly nějaké otázky.Většina byla docela lehkých,ale jak nám na obrázku ukázali nějakou rostlinu nebo zvíře,byl docela problém uhádnout,co to je.
Měli jsme 5 skupinek.Nejvíce bodů z naší třídy bylo 32.DDruhé místo bylo 30 a ta moje skupinka,která byla složena ze 4 holek,měla 29 bodů.Takže jsme zkončily 4.
ČTVRTOU HODINU jsme se odebrali do učebny fyziky,kde jsme měli další besedu.Přijeli nějací lidé z vedlejšího města,z jedné střední školy,na kterou jsem mohla jít.Nejprv tam byl nějaký pán s 3letou Krajtou Tigrovitou a něco povídal o hadech.Toho hada jsme si pak mohli pohladit a dát si ji na krk.
Pak tam byl nějaký kluk,který si s sebou přinesl jakousi tarantuli.Chvíli nám o tarantulích něco povídal a pak nám ji poslal...Myslela jsem,že snad omdlím,protože se pavouků moc bojím.Ale nakonec to bylo v pohodě.
A nakonec předstoupila nějaká holka s potkanama.Taky nám něco vykládala a potkany jsme si mohli pohladit.Potkani mi vůbec nevadí,protože mám myši a tak ráda.
A PÁTOU HODINU jsme dodělávali projekty a nakonec i prezentovali před tabulí...

Den nás všechny docela bavil,už proto,že jsme se neučili... Mrkající

Další diplomek :)

20. dubna 2012 v 13:32 | kira |  →Diplomky←

A další...

19. dubna 2012 v 18:51 | kira |  →Diplomky←