►►►►Pravidla BLOGU◄◄◄◄
►►Reklamy pouze SEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!◄◄
 
Adminka : 
 
INFO
►►Nekopíruj bez zdroje ↓ !!!◄◄
►►Přihláška do Affs◄◄
 
►Zeptejte se ZDE
 
►Hlasuj o nejlepší seriál ZDE
Hlasuj o nejlepší šaty ZDE

www.kanireta.blog.cz
www.tynin-blog.blogspot.cz
 http://i19.tinypic.com/6o11jdg.gif  http://emo-hannah.blog.cz/ hmm.gif image by Salisko http://emo-hannah.blog.cz/ http://emo-hannah.blog.cz/ haha.gif image by Salisko 
 

Nový film ČT V peřině

14. srpna 2011 v 14:50 | kira
Dne 13.8.2011 večer jsem šla s tetou a jejíma známíma do letního kina na nový film české televize V peřině.Vstupné činilo 80Kč a film se vysílal od 20:30h.
Kdo tento film zatím nezná,dám vám možnost si o něm něco přečíst:

Hudební komedie F. A. Brabce V PEŘINĚ je první český film připravovaný kompletně ve 3D. Efektní podívanou slibuje nejen poctivý a plnokrevný 3D formát ale i celý nový svět skrytý v peřině, kde se část filmu odehrává a který vznikl kompletně v počítači.
Film V peřině je hudební komedie v rozverném letním stylu Mamma Mia. V uvolněné atmosféře, kdy všichni tančili rock'n'roll a po ulicích jezdily růžové cadillacy, ožijí dobré i zlé sny, které se ukrývají v našich peřinách. Hudební dobrodružství pak vyvrcholí přímo v magickém polštářovém světě snů.
V peřině zazní 22 původních skladeb. Hudbu k filmu a většinu písní složil René Rypar, skladatelskou sestavu ale doplnilo i několik unikátních hostů. Dvě skladby složila přímo pro film skupina Kabát, několik let po smrti Karla Svobody zazní ve filmu melodie, které pro "Peřinu" exkluzivně složil. Skladby otextoval scenárista filmu Miroslav Adamec a František Moravec.
Velkolepé je obsazení filmu, kde téměř na dotek zpívá a tančí kurážná a možná trošku potrhlá Lucie Bílá a Karel Roden se představí tak, jak jste ho ještě neviděli. Silnou sestavu tvoří i Jiří Mádl, Anna Stropnická, čerstvá držitelka Českého lva Eliška Balzerová, Bolek Polívka, Nikol Moravcová, Arnošt Goldflam, Nina Divíšková, Amelie Pokorná nebo Matěj Převrátil.
Letní atmosféra filmu V peřině vznikala během natáčení v jihočeském Písku.
Režie a kamera: F. A. Brabec
Hudba: René Rypar
Napsal: Miroslav Adamec
Hrají: Lucie Bílá, Karel Roden, Bolek Polívka, Eliška Balzerová, Nina Divíšková, Arnošt Goldflam, Jiří Mádl, Anna Stropnická, Nikol Moravcová, Amelie Pokorná, Matěj Převrátil a další
Producent: Igor Konyukov - Hollywood Classic Entertainment
Délka: 103 minut
Natáčení: květen-červenec 2010
Premiéra: 16. června 2011


DOPORUČUJI !!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lilly Lilly | Web | 16. srpna 2011 v 8:35 | Reagovat

Já jsem četla knížku !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama